Historia ceny i opinie o Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 189.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 251.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 198.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 189 (wykryta w dniu: 2021-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 251. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria

Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria to 2x2 urządzenie dedykowane do nagrywania instrumentów i mikrofonów z profesjonalną jakością dźwięku o rozdzielczości 24-bit/48 kHz. Jest kompatybilny z popularnymi programami do nagrywania takimi jak Avid Pro Tools, Ableton Live, Steinberg Cubase. Posiada 2 wejścia i 2 wyjścia z ultra-niską latencją, współpracuje z systemami Mac OS X i Windows XP lub nowszymi. Wyposażony w preamp mikrofonowy MIDAS z zasilaniem Phantom +48 V oraz regulowane wyjście słuchawkowe z opcją monitora. Posiada diody Status/Signal/Clip wskazujące stan pracy oraz port USB. W zestawie oprogramowanie audio do nagrywania, edycji i podcastów, 150 instrumentów/wtyczek i efektów. Obudowa wykonana ze stali, odporna na uderzenia, wysokiej jakości podzespoły i wytrzymała konstrukcja zapewniają długotrwałe użytkowanie. Produkt został opracowany i zaprojektowany przez firmę BEHRINGER w Niemczech.

Gdzie kupić Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria

Według naszych danych Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria za kwotę 251 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria, to w serwisie Ceneo znajdziesz 198 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kontroler DAW Native Instruments Maschine MK3.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria?

Najtaniej Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria można było kupić za 189 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2021-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria aktualnie?

Aktualna cena Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria wynosi 251 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria?

Według serwisu Ceneo, Interfejs audio USB Behringer UMC 22 U-Phoria posiada 198 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Interfejs audio USB Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.