Historia ceny i opinie o Kamera Sjcam M20 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera Sjcam M20 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 449 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 449 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 13opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera Sjcam M20 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera Sjcam M20 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera Sjcam M20 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 449 zł (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-26) wynosi 449 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera Sjcam M20 czarny

Według naszych danych Kamera Sjcam M20 czarny można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera Sjcam M20 czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera Sjcam M20 czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera Sjcam M20 czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera Sjcam M20 czarny?

Najtaniej Kamera Sjcam M20 czarny można było kupić za 449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Kamera Sjcam M20 czarny aktualnie?

Aktualna cena Kamera Sjcam M20 czarny wynosi 449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera Sjcam M20 czarny?

Według serwisu Ceneo, Kamera Sjcam M20 czarny posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.