Historia ceny i opinie o Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2249 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 8opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/26/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2249 zł (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-26) wynosi 2399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW)

Według naszych danych Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW), to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Kamera Orllo Xpro-Go+.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW)?

Najtaniej Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) można było kupić za 2249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) aktualnie?

Aktualna cena Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) wynosi 2399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW)?

Według serwisu Ceneo, Kamera GoPro Max Black (CHDHZ-201RW) posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.