Historia ceny i opinie o JBL Charge 5 Turkusowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt JBL Charge 5 Turkusowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 619.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena JBL Charge 5 Turkusowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu JBL Charge 5 Turkusowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena JBL Charge 5 Turkusowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2023-03-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 619. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić JBL Charge 5 Turkusowy

Według naszych danych JBL Charge 5 Turkusowy można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując JBL Charge 5 Turkusowy za kwotę 619 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

JBL Charge 5 Turkusowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o JBL Charge 5 Turkusowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o JBL Charge 5 Turkusowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny JBL Charge 5 WiFi Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena JBL Charge 5 Turkusowy?

Najtaniej JBL Charge 5 Turkusowy można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🏷️ Jaka jest cena JBL Charge 5 Turkusowy aktualnie?

Aktualna cena JBL Charge 5 Turkusowy wynosi 619 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o JBL Charge 5 Turkusowy?

Według serwisu Ceneo, JBL Charge 5 Turkusowy posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Hama Pipe 2.0 czarny (188200).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.