Historia ceny i opinie o Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 285.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 298.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 47.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 285 (wykryta w dniu: 2023-12-04). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 298. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus

Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus to bezprzewodowe urządzenie do higieny jamy ustnej, które oferuje pulsacyjny strumień wody, pozwalający dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe i usuwać płytkę nazębną. Posiada 4 wymienne końcówki, w tym dwie standardowe, jedną ortodontyczną i jedną do koron, mostów i implantów. Zasilany bezprzewodowo, wyposażony w system kontroli ciśnienia z dwoma ustawieniami, ergonomiczny i wąski uchwyt oraz cichą konstrukcję, sprzęt jest idealny do użytku w podróży czy pod prysznicem. Pojemność zbiornika pozwala na 45 sekund użytkowania, a obrót końcówki o 360 stopni umożliwia łatwe manewrowanie. Produkt objęty jest roczną gwarancją, a marka Waterpik jest liderem wśród irygatorów wodnych, klinicznie sprawdzoną i akceptowaną przez American Dental Association.

Gdzie kupić Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus

Według naszych danych Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus za kwotę 298 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus, to w serwisie Ceneo znajdziesz 47 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna SEYSSO Color Basic Blue Sky.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus?

Najtaniej Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus można było kupić za 285 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-04.

🏷️ Jaka jest cena Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus aktualnie?

Aktualna cena Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus wynosi 298 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus?

Według serwisu Ceneo, Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus posiada 47 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Fale Loki Koki 103.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.