Historia ceny i opinie o Fale Loki Koki 103

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Fale Loki Koki 103 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 246.75.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 296.65.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 324.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Fale Loki Koki 103

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Fale Loki Koki 103. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Fale Loki Koki 103, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 246.75 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 296.65. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Fale Loki Koki 103

Prostownica Fale Loki Koki 103 to profesjonalne urządzenie do stylizacji włosów, które łączy w sobie funkcje prostowania oraz pielęgnacji włosów dzięki zastosowaniu technologii promieniowania podczerwonego. Ta zaawansowana technologia pozwala na poprawę struktury włosów, ich nawilżenie i odbudowę, a także ochronę koloru włosów farbowanych. Prostownica posiada szeroki zakres temperatur od 130 do 230 °C, co umożliwia dopasowanie ustawień do indywidualnych potrzeb i rodzaju włosów. Dodatkowo, nanocząsteczkowa technologia antybakteryjna zapewnia dłuższą świeżość fryzury. Urządzenie jest wyposażone w podwójną płytę zapewniającą równomierne rozłożenie ciepła, szybkie nagrzewanie i odzyskiwanie ciepła oraz system auto-wyłączania po 72 minutach nieużytkowania. Prostownica ma ergonomiczny design, obrotowy kabel o długości 3 m oraz wieszak ułatwiający przechowywanie. Idealna dla stylistów w salonach, ale także do użytku domowego dla osób ceniących wysoką jakość i bezpieczeństwo dla włosów.

Gdzie kupić Fale Loki Koki 103

Według naszych danych Fale Loki Koki 103 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Fale Loki Koki 103 za kwotę 296.65 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.66 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Fale Loki Koki 103 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Fale Loki Koki 103, to w serwisie Ceneo znajdziesz 324 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Fale Loki Koki 103 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Irygator Waterpik WP-450EU Cordless Plus.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Fale Loki Koki 103?

Najtaniej Fale Loki Koki 103 można było kupić za 246.75 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Fale Loki Koki 103 aktualnie?

Aktualna cena Fale Loki Koki 103 wynosi 296.65 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Fale Loki Koki 103?

Według serwisu Ceneo, Fale Loki Koki 103 posiada 324 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny 4Yourhealth Pistolet Do Masażu Mocny Masażer Massage Gun Pro.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.