Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 327.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 549.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 55.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena inkBOOK Calypso Plus Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 327 (wykryta w dniu: 2023-05-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 549. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

inkBOOK Calypso Plus Czarny

Czytnik e-booków inkBOOK Calypso Plus to urządzenie o przekątnej ekranu 6 cali, które oferuje więcej niż tylko możliwość czytania e-booków. Z pamięcią 16GB, czytnik umożliwia przechowywanie tysięcy e-booków i audiobooków, a dzięki funkcji bluetooth można połączyć się ze zewnętrznymi słuchawkami i słuchać audiobooków. Ekran typu E Ink pozwala na komfortowe czytanie bez uczucia zmęczenia oczu, a funkcja doświetlenia umożliwia czytanie w ciemności bez przeszkadzania innym. Lekka i poręczna forma czytnika sprawia, że można go zabrać wszędzie, a ekran nie odbija światła, co pozwala na czytanie nawet w pełnym słońcu. Czytnik inkBOOK Calypso Plus to idealny wybór dla tych, którzy chcą mieć dostęp do e-booków i audiobooków w jednym urządzeniu.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Czarny

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Czarny można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując inkBOOK Calypso Plus Czarny za kwotę 549 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 54.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

inkBOOK Calypso Plus Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 55 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny inkBOOK Calypso Plus Burgund.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Czarny?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Czarny można było kupić za 327 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Czarny aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Czarny wynosi 549 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Czarny posiada 55 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Depilator REMINGTON Smooth&Silky WDF5030.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.