Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 423 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 464 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 44opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena inkBOOK Calypso Plus Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 423 zł (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 464 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Czarny

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Czarny można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

inkBOOK Calypso Plus Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator REMINGTON Smooth&Silky WDF5030.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Czarny?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Czarny można było kupić za 423 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Czarny aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Czarny wynosi 464 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Czarny?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Czarny posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.