Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Burgund był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena inkBOOK Calypso Plus Burgund

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Burgund. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Burgund, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24 23:30:52 UTC) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Burgund

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Burgund może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując inkBOOK Calypso Plus Burgund za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

inkBOOK Calypso Plus Burgund Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Burgund w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Suszarko-lokówka BaByliss AS950E Big Hair Dual Hot Air Styler.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Burgund?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Burgund można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Burgund aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Burgund wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24 23:30:52 UTC.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Burgund posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny inkBOOK Calypso Plus Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.