Historia ceny i opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt inkBOOK Calypso Plus Burgund był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 640.25 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 4opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena inkBOOK Calypso Plus Burgund

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu inkBOOK Calypso Plus Burgund. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Burgund, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 640.25 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić inkBOOK Calypso Plus Burgund

Według naszych danych inkBOOK Calypso Plus Burgund można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

inkBOOK Calypso Plus Burgund Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o inkBOOK Calypso Plus Burgund w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny inkBOOK Calypso Plus Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena inkBOOK Calypso Plus Burgund?

Najtaniej inkBOOK Calypso Plus Burgund można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena inkBOOK Calypso Plus Burgund aktualnie?

Aktualna cena inkBOOK Calypso Plus Burgund wynosi 640.25 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o inkBOOK Calypso Plus Burgund?

Według serwisu Ceneo, inkBOOK Calypso Plus Burgund posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.