Historia ceny i opinie o Homedics FMS-350H-EU

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Homedics FMS-350H-EU był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 519.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 720.01.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Homedics FMS-350H-EU

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Homedics FMS-350H-EU. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Homedics FMS-350H-EU, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 519 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 720.01. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Homedics FMS-350H-EU

Homedics FMS-350H-EU to masażer do stóp o mocy 26 W zapewniający relaksujący masaż nóg. Urządzenie posiada sześć głowic masujących, po trzy dla każdej stopy, opcję podgrzewania dla przyjemnego ciepła oraz funkcję masażu uciskowego, co wyróżnia go na tle konkurencji. Masażer działa na zasilanie sieciowe, ma sztywną obudowę i miękkie wnętrze, które utrzymuje ciepło. "Skarpety" do masażu są wyjmowane i można je prać, a masażer posiada cztery podgumowane nóżki oraz możliwość zwinięcia kabla zasilającego. Maksymalna długość stopy to 28 cm, a kabel ma długość 190 cm. Urządzenie jest dostępne w kolorze perłowym z czarnymi elementami i posiada funkcję automatycznego wyłączenia po 16 minutach. Zaleca się korzystanie w skarpetkach i nie przekraczanie czasu masażu dłuższego niż 16 minut. Masaż Shiatsu oraz masaż uciskowy mogą być stosowane z trzema poziomami intensywności.

Gdzie kupić Homedics FMS-350H-EU

Według naszych danych Homedics FMS-350H-EU można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Homedics FMS-350H-EU za kwotę 720.01 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 72.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Homedics FMS-350H-EU Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Homedics FMS-350H-EU, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Homedics FMS-350H-EU w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Alpha AMG-06.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Homedics FMS-350H-EU?

Najtaniej Homedics FMS-350H-EU można było kupić za 519 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Homedics FMS-350H-EU aktualnie?

Aktualna cena Homedics FMS-350H-EU wynosi 720.01 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Homedics FMS-350H-EU?

Według serwisu Ceneo, Homedics FMS-350H-EU posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Beurer Shiatsu FM 90.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.