Historia ceny i opinie o Beurer Shiatsu FM 90

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Beurer Shiatsu FM 90 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 479.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 648.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 14.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena Beurer Shiatsu FM 90

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Beurer Shiatsu FM 90. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Beurer Shiatsu FM 90, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 479 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 648. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Beurer Shiatsu FM 90

Według naszych danych Beurer Shiatsu FM 90 można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Beurer Shiatsu FM 90 za kwotę 648 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 64.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Beurer Shiatsu FM 90 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Beurer Shiatsu FM 90, to w serwisie Ceneo znajdziesz 14 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Beurer Shiatsu FM 90 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Homedics FMS-350H-EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Beurer Shiatsu FM 90?

Najtaniej Beurer Shiatsu FM 90 można było kupić za 479 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Beurer Shiatsu FM 90 aktualnie?

Aktualna cena Beurer Shiatsu FM 90 wynosi 648 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Beurer Shiatsu FM 90?

Według serwisu Ceneo, Beurer Shiatsu FM 90 posiada 14 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny HOMEDICS NMS-620H-EU.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.