Historia ceny i opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Venu 2 Plus Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1232.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1545.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Garmin Venu 2 Plus Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Venu 2 Plus Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1232 (wykryta w dniu: 2023-11-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 1545. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Garmin Venu 2 Plus Szary

Garmin Venu 2 Plus Szary to smartwatch damski z wyraźnym wyświetlaczem AMOLED, który jest widoczny nawet w jasnym świetle słonecznym i oferuje tryb zawsze włączony. Posiada trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass 3, smukłą ramkę ze stali nierdzewnej oraz komfortowy silikonowy pasek - jest idealny dla osób aktywnych. Można wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z zegarka, gdy jest on połączony ze zgodnym smartfonem. Posiada asystenta głosowego, który pozwala pisać SMS-y, zadawać pytania i sterować urządzeniami inteligentnego domu. Posiada ponad 25 wbudowanych aplikacji sportowych z GPS i funkcjami do aktywności w pomieszczeniach, w tym spacery, bieganie, jazda na rowerze, pływanie w basenie i golf. Garmin Venu 2 Plus Szary oferuje także trenera osobistego na nadgarstku - Garmin Coach, który pomoże w treningu przed biegami na różne dystanse.

Gdzie kupić Garmin Venu 2 Plus Szary

Według naszych danych Garmin Venu 2 Plus Szary można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Garmin Venu 2 Plus Szary za kwotę 1545 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 154.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Garmin Venu 2 Plus Szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Venu 2 Plus Szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Xiaomi 12T Pro 8/256GB Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Szary?

Najtaniej Garmin Venu 2 Plus Szary można było kupić za 1232 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-27.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Venu 2 Plus Szary aktualnie?

Aktualna cena Garmin Venu 2 Plus Szary wynosi 1545 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary?

Według serwisu Ceneo, Garmin Venu 2 Plus Szary posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.