Historia ceny i opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Venu 2 Plus Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1549 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1679 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 27opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/21/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Venu 2 Plus Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Venu 2 Plus Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1549 zł (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-21) wynosi 1679 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Venu 2 Plus Szary

Według naszych danych Garmin Venu 2 Plus Szary można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Venu 2 Plus Szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Venu 2 Plus Szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny LAMAX WatchY2 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Szary?

Najtaniej Garmin Venu 2 Plus Szary można było kupić za 1549 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Venu 2 Plus Szary aktualnie?

Aktualna cena Garmin Venu 2 Plus Szary wynosi 1679 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Venu 2 Plus Szary?

Według serwisu Ceneo, Garmin Venu 2 Plus Szary posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.