Historia ceny i opinie o Garmin Venu 2 Plus Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Venu 2 Plus Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1656.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1699.1 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 84opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Venu 2 Plus Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Venu 2 Plus Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1656.99 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 1699.1 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Venu 2 Plus Biały

Według naszych danych Garmin Venu 2 Plus Biały można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Venu 2 Plus Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Venu 2 Plus Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 84 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Venu 2 Plus Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple Watch Series 8 GPS 45mm koperta z aluminium północ + opaska sportowa północ (MNP13WBA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Venu 2 Plus Biały?

Najtaniej Garmin Venu 2 Plus Biały można było kupić za 1656.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Venu 2 Plus Biały aktualnie?

Aktualna cena Garmin Venu 2 Plus Biały wynosi 1699.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Venu 2 Plus Biały?

Według serwisu Ceneo, Garmin Venu 2 Plus Biały posiada 84 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.