Historia ceny i opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2898.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2898 (wykryta w dniu: 2024-01-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 3269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary to męski smartwatch z Wi-Fi i 1,2-calowym ekranem, kompatybilny z systemami Android i iOS, oferujący funkcje GPS, wodoodporność i pulsometr. Posiada silikonowy pasek i jest stworzony dla osób z mniejszymi nadgarstkami. Wytrzymała konstrukcja spełniająca normy militarne, szkiełko Power Sapphire™ z funkcją ładowania słonecznego, ekran dotykowy i przyciski sterujące zapewniają intuicyjną obsługę. Zegarek oferuje zaawansowane funkcje treningowe, aplikacje sportowe, czujniki monitorujące zdrowie i samopoczucie oraz profile aktywności dla różnych dyscyplin sportowych. Elegancka rama z tytanu lub powłoką DLC pozwala dostosować wygląd zegarka do swojego stylu.

Gdzie kupić Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary

Według naszych danych Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary za kwotę 3269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 326.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Rubicon Smartwatch Rnce88 Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary?

Najtaniej Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary można było kupić za 2898 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary aktualnie?

Aktualna cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary wynosi 3269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary?

Według serwisu Ceneo, Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Tytanowo-szary posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Huawei Watch GT3 Pro Elegant 43mm Biało-złoty.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.