Historia ceny i opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3499 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3839 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 22opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/22/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3499 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-22) wynosi 3839 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty

Według naszych danych Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Amazfit GTS 3 Złoty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty?

Najtaniej Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty można było kupić za 3499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty aktualnie?

Aktualna cena Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty wynosi 3839 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty?

Według serwisu Ceneo, Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Kremowo-złoty posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.