Historia ceny i opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 788.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1290.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 41.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 788 (wykryta w dniu: 2023-09-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1290. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air to nowoczesne urządzenie o mocy 1700 W, które umożliwia przygotowanie chrupiących i delikatnych frytek z 95% mniejszą ilością oleju w porównaniu do smażenia w głębokim tłuszczu. Posiada 6 konfigurowalnych programów gotowania, w tym Air Fry, Roast, Bake, Reheat, Grill i Dehydrate, co pozwala na szybkie przygotowanie różnych potraw. Ustawienia SyncCook i SyncFinish automatycznie dopasowują ustawienia gotowania lub czas zakończenia między dwoma koszami, co jest wygodne przy przygotowywaniu większej ilości jedzenia. Frytkownica ma również dużą pojemność, umożliwiającą ugotowanie do 8 porcji, co jest idealne dla dużych rodzin lub imprez. Kosz do gotowania z nieprzywierającą powłoką, taca do gotowania i przegroda kosza są łatwe w czyszczeniu i można je myć w zmywarce. Urządzenie jest także bezpieczne w użyciu dzięki zabezpieczeniom, takim jak Overheat Protection i automatyczne wyłączanie.

Gdzie kupić Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Według naszych danych Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air za kwotę 1290 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 129.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air, to w serwisie Ceneo znajdziesz 41 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytkownica Sencor SFR 3220WH.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air?

Najtaniej Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air można było kupić za 788 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-26.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air wynosi 1290 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air posiada 41 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.