Historia ceny i opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1179 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 17opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1179 zł (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 1299 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air

Według naszych danych Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air?

Najtaniej Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air można było kupić za 1179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Instant Vortex VersaZone Air posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.