Historia ceny i opinie o Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1160 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1299 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 6opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1160 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 1299 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny

Według naszych danych Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Frytkownica NINJA AG551EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny?

Najtaniej Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny można było kupić za 1160 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny aktualnie?

Aktualna cena Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny wynosi 1299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny?

Według serwisu Ceneo, Frytkownica Instant Pot Instant Vortex Plus Dual srebrny posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.