Historia ceny i opinie o Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 664.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 783.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 20.01.2024.

Cena Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 664 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 783. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały

Według naszych danych Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały za kwotę 783 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 78.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi DINAMICA PLUS ECAM 370.95.S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały?

Najtaniej Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały można było kupić za 664 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały aktualnie?

Aktualna cena Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały wynosi 783 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały?

Według serwisu Ceneo, Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.