Historia ceny i opinie o Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 190.6.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 258.92.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 190.6 (wykryta w dniu: 2023-11-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 258.92. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B

Ekspres Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B to kompaktowe urządzenie o mocy 1600W, które pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie kawy z kapsułek NESCAFÉ® Dolce Gusto®. Dzięki profesjonalnemu ciśnieniu do 15 barów, kawa parzona tym ekspresie jest pokryta gęstą, aksamitną pianką. Ekspres ma wymiary 14cmx28cmx27cm, dzięki czemu zmieści się w każdej kuchni. Posiada funkcje automatycznego wyłączania oraz oszczędzania energii, a także szybki system podgrzewania wody, który osiąga odpowiednią temperaturę już po 30 sekundach. W ofercie kapsułek znajduje się ponad 30 rodzajów kawy i innych napojów, dzięki czemu każdy znajdzie swój ulubiony smak. Ekspres wyróżnia się na tle konkurencji prostotą obsługi, oszczędnością energii oraz szerokim wyborem smaków, które są zawsze świeże dzięki hermetycznie zamkniętym kapsułkom.

Gdzie kupić Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B

Według naszych danych Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B za kwotę 258.92 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres SMEG DCF02WHEU Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B?

Najtaniej Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B można było kupić za 190.6 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-17.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B wynosi 258.92 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Krups NESCAFE Dolce Gusto Piccolo XS KP1A3B posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare DiamondClean Seria 9000 HX9914/57.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.