Historia ceny i opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 520

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Nivona CafeRomatica 520 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1520.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres Nivona CafeRomatica 520

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Nivona CafeRomatica 520. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 520, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1520 (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Nivona CafeRomatica 520

Ekspres Nivona CafeRomatica 520 to nowoczesny ekspres ciśnieniowy o mocy 1455W, który wytwarza ciśnienie do 15 Bar, co gwarantuje idealne zaparzenie kawy. Posiada praktyczne funkcje, takie jak automatyczne czyszczenie oraz spienianie mleka, co pozwala na przygotowanie różnorodnych napojów kawowych. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji mocy kawy oraz stopnia zmielenia ziaren, co pozwala dostosować napój do indywidualnych preferencji użytkownika. Jest to urządzenie, które wyróżnia się na tle konkurencji swoją funkcjonalnością i wygodą użytkowania.

Gdzie kupić Ekspres Nivona CafeRomatica 520

Według naszych danych Ekspres Nivona CafeRomatica 520 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Nivona CafeRomatica 520 za kwotę 1599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 159.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Nivona CafeRomatica 520 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 520, to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Nivona CafeRomatica 520 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Nivona CafeRomatica 520?

Najtaniej Ekspres Nivona CafeRomatica 520 można było kupić za 1520 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Nivona CafeRomatica 520 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Nivona CafeRomatica 520 wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Nivona CafeRomatica 520?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Nivona CafeRomatica 520 posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres PHILIPS DAILY COLLECTION HD7435/20.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.