Historia ceny i opinie o Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2299 (wykryta w dniu: 2023-12-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 2499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały

Ekspres do kawy 4Swiss Roma A10 to doskonałe urządzenie dla miłośników kawy, które łączy w sobie nowoczesny design i zaawansowane funkcje. Oferuje ciśnienie 19 Bar, moc 1400W oraz szereg automatycznych funkcji takich jak czyszczenie, odkamienianie, płukanie i wyłączanie, co zapewnia łatwość obsługi i utrzymania higieny. Dzięki możliwości regulacji aromatu, ilości, mocy i stopnia zmielenia kawy, każdy użytkownik może dostosować napój do swoich preferencji, a system personalizacji ID pozwala na zapisanie ulubionych ustawień. System One Touch Coffee umożliwia przygotowanie czterech rodzajów kaw jednym przyciskiem, a dzięki systemowi X2 można zaparzyć dwie kawy jednocześnie. Ekspres posiada również funkcje oszczędzania energii, podgrzewania filiżanek i spieniania mleka. Jest to idealne rozwiązanie zarówno do użytku domowego, jak i w małej gastronomii.

Gdzie kupić Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały

Według naszych danych Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały za kwotę 2499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 249.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres SMEG DCF02CREU Kremowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały?

Najtaniej Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały można było kupić za 2299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-08.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały aktualnie?

Aktualna cena Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały wynosi 2499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały?

Według serwisu Ceneo, Ekspres 4Swiss Roma A10 Biały posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 520.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.