Historia ceny i opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 61.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 249 (wykryta w dniu: 2023-11-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B to moc kawowych doznań zamknięta w jednej kapsułce. Posiada moc 1260W oraz ciśnienie 19 bar, dzięki któremu woda pod wysokim ciśnieniem przebija folię i uwalnia doskonały smak i aromat kawy. Szybko nagrzewa wodę w ciągu zaledwie 25 sekund, a także automatycznie wyłącza się po 9 minutach od ostatniego parzenia. Mimo wielu funkcji, jest kompaktowy i nie zajmuje dużo miejsca w kuchni, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Posiada pojemnik na zużyte kapsułki oraz regulowaną podstawkę pod wysokie szklanki, umożliwiając wybór jednego z czterech rozmiarów filiżanek - Ristretto, Espresso, Lungo lub Americano. Dodatkowo, funkcja Americano pozwala na parzenie aromatycznej kawy zwieńczonej delikatną pianką.

Gdzie kupić Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Według naszych danych Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B za kwotę 299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 61 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi DINAMICA ECAM 350.50.SB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B?

Najtaniej Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B można było kupić za 249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-23.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B wynosi 299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B posiada 61 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Melitta Barista TS Smart srebrno-czarny F85/0-101 EU.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.