Historia ceny i opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 269 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 279 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 54opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 269 zł (wykryta w dniu: 2023-02-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 279 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B

Według naszych danych Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 54 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Melitta Barista TS Smart srebrno-czarny F85/0-101 EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B?

Najtaniej Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B można było kupić za 269 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B wynosi 279 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Delonghi Nespresso Inissia EN80.B posiada 54 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.