Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4323.12.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 80.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4323.12 (wykryta w dniu: 2023-08-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 5149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna

Ekspres ciśnieniowy De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS w kolorze stal nierdzewna to nowoczesne urządzenie 1450W o mocy ciśnienia 15 Bar, które oferuje szeroką gamę funkcji dla miłośników kawy. Posiada wyjmowaną grupę piwowarską, automatyczne czyszczenie, odkamienianie, płukanie i wyłączanie oraz opcję oszczędzania energii. Dodatkowo, zapewnia podgrzewanie filiżanek, programator, spienianie mleka i zapamiętywanie ustawień, co pozwala dostosować moc kawy i twardość wody do indywidualnych preferencji. Z 2-litrowym zbiornikiem na wodę, wbudowanym młynkiem, regulowaną wysokością wylewki do kawy oraz spieniaczem do mleka, ten automatyczny ekspres do kawy jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wygodę i wysoką jakość kawy.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna

Według naszych danych Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna za kwotę 5149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 514.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna, to w serwisie Ceneo znajdziesz 80 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres KitchenAid 5KES6503EBK Żeliwny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna?

Najtaniej Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna można było kupić za 4323.12 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna wynosi 5149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi PrimaDonna Elite ECAM 650.55.MS Stal Nierdzewna posiada 80 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor LG 75UQ91006LA.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.