Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1899.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1299 (wykryta w dniu: 2023-11-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 1899. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB

Według naszych danych Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB za kwotę 1899 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 189.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Bosch TKA6A643.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB?

Najtaniej Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB można było kupić za 1299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-23.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB wynosi 1899 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi La Specialista Arte EC9155.MB posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 3.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Melitta LatteSelect srebrno-czarny F63/0-201.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.