Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 599.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 599 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny

Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny to ciśnieniowy ekspres kolbowy o mocy 1100W i ciśnieniu 15 Bar, który zachwyca swoim retro designem oraz funkcjonalnością. Posiada manualną dyszę do spieniania mleka, dzięki której można przygotować pyszne cappuccino z kremową pianką. Urządzenie umożliwia jednoczesne przygotowanie dwóch filiżanek kawy oraz podgrzewanie filiżanek. Obsługa ekspresu jest niezwykle prosta, wystarczy przekręcić pokrętło lub nacisnąć przycisk. W zestawie znajdują się filtry do przygotowania jednej lub dwóch filiżanek kawy, które gwarantują uzyskanie doskonałego aromatu oraz bogatej cremy. Ekspres posiada automatyczne wyłączanie oraz regulowaną moc kawy, co pozwala dostosować napój do indywidualnych preferencji. Idealny dla miłośników włoskich kaw z mlekiem.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny

Według naszych danych Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bemi ODI EKG Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny?

Najtaniej Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny można było kupić za 599 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi Icona Vintage ECOV 311.BK czarny posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups Nespresso Inissia XN1005.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.