Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 619.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 79.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 619. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały

Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały to ciśnieniowy ekspres o mocy 1100W, który generuje ciśnienie 15 Bar, zapewniając doskonały smak włoskiego espresso z bogatą cremą. Posiada funkcje automatycznego wyłączania i podgrzewania filiżanek, a także możliwość regulacji stopnia zmielenia kawy. Dzięki ręcznej dyszy do spieniania mleka można łatwo przygotować pyszne cappuccino z kremową pianką. Ekspres umożliwia jednoczesne przygotowanie dwóch kaw i ma łatwą w konserwacji konstrukcję. W zestawie znajdują się filtry do jednej i dwóch filiżanek, pasujące do saszetek ESE, zapewniające optymalną ekstrakcję kawy i bogaty aromat. System Cappuccino pozwala na regulację dyszy do spieniania i przygotowanie różnych włoskich napojów z mlekiem. Właściwa temperatura wody jest kluczowa dla smaku kawy, a ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały gwarantuje jej osiągnięcie.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały

Według naszych danych Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały za kwotę 619 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 79 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Severin KA 4814 do kawy z młynkiem żarnowym i dzbankiem termicznym.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały?

Najtaniej Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały wynosi 619 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi Icona ECO 311.W biały posiada 79 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica Princess Classic Mini Fryer & Fondue 118261101001.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.