Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2526.09.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 35.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2526.09 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 2699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W

Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W to zaawansowane urządzenie, które dzięki mocy 1450W i ciśnieniu 15 Barów pozwala na przygotowanie doskonałej kawy w domowych warunkach. Wyposażony w intuicyjny wyświetlacz LCD z przyciskami dotykowymi oraz funkcję "Moja kawa", zapamiętuje preferencje użytkownika i umożliwia szybkie przygotowanie ulubionego napoju. System LatteCrema oferuje szeroką gamę kaw z mlekiem, od cappuccino po kawę latte, z możliwością regulacji spieniania mleka na trzech poziomach. Dodatkowo, ekspres posiada stalowy młynek z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia oraz funkcje automatycznego czyszczenia i odkamieniania, co zapewnia łatwą konserwację urządzenia. Wyróżnia się na tle konkurencji swoim wyjątkowym designem oraz innowacyjnym systemem spieniania mleka, który pozwala na przygotowanie idealnej konsystencji pianki.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W

Według naszych danych Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W za kwotę 2699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 269.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Blaupunkt CMP301.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W?

Najtaniej Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W można było kupić za 2526.09 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W wynosi 2699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi Eletta Cappuccino EVO ECAM 46.860.W posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Sage BES980BSS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.