Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 130.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B

Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B to automatyczny ekspres ciśnieniowy o mocy 1450W wytwarzający ciśnienie 15 Bar. Wyposażony w opatentowany system cappuccino, dwuliniowy wyświetlacz i funkcję "MOJA KAWA", pozwala na zaprogramowanie ulubionej kawy. Posiada NOWY SYSTEM “LatteCrema” umożliwiający przygotowanie kremowego cappuccino z gęstą mleczną pianką oraz UNIKALNY SYSTEM ZAPARZANIA KAWY zapewniający dwie filiżanki espresso z gęstą pianką crema w jednym cyklu. Ekspres jest łatwy w użyciu dzięki wyświetlaczowi LCD informującemu o wybranej opcji ilości kawy i wody, braku wody w zbiorniku oraz konieczności odkamienienia. Automatyczne czyszczenie zintegrowane w pokrętle dzbanka na mleko gwarantuje łatwe i bezpieczne czyszczenie. Możliwa jest również regulacja moc kawy.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B

Według naszych danych Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 130 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Lelit Anita PL042TEMD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B?

Najtaniej Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-17.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi ECAM 23.460.B posiada 130 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Redmi 9T 6/128GB Szary.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.