Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1250.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 41.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 999 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 1250. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B

Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B to w pełni automatyczny ekspres do kawy o mocy 1450W, który wytwarza ciśnienie 15 Bar, co pozwala na przyrządzanie aromatycznego espresso w prawdziwie włoskim stylu. Urządzenie posiada funkcję spieniania mleka oraz umożliwia regulację ilości kawy, jej mocy oraz ilości wody, dzięki czemu można dostosować napój do własnych preferencji. Dodatkowo, ekspres wyposażono w stalowy młynek z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, co pozwala na uzyskanie idealnej konsystencji kawy. System Cappuccino umożliwia przygotowanie doskonałej, aksamitnej mlecznej pianki, a zintegrowana dysza do spieniania mleka pozwala na łatwe przygotowanie różnych włoskich napojów z mlekiem. Ekspres oferuje również funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania, a także możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch kaw. Urządzenie posiada menu napojów z przepisami oraz umożliwia zapisanie własnych ustawień w pamięci, co pozwala na szybkie przygotowanie ulubionej kawy. Wyróżnia się na tle konkurencji dzięki precyzyjnej regulacji oraz możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B

Według naszych danych Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B za kwotę 1250 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 125.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 41 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.81.TB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B?

Najtaniej Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B można było kupić za 999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B wynosi 1250 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi ECAM 21.117.B posiada 41 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Depilaze IPL BHRL-04 E 2.0.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.