Historia ceny i opinie o Ekspres DE'LONGHI EC 685.R

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres DE'LONGHI EC 685.R był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 528.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 654.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 23 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 404.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres DE'LONGHI EC 685.R

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres DE'LONGHI EC 685.R. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres DE'LONGHI EC 685.R, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 528.65 (wykryta w dniu: 2023-10-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 654. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres DE'LONGHI EC 685.R

Ekspres DE'LONGHI EC 685.R to ciśnieniowy ekspres kolbowy o mocy 1300W, wytwarzający ciśnienie 15 Bar, idealny do przygotowania doskonałej włoskiej kawy w domu. Posiada funkcje automatycznego odkamieniania, oszczędzania energii, podgrzewania filiżanek oraz spieniania mleka, a także możliwość regulacji mocy kawy. Smukła forma ekspresu o szerokości 15 cm pasuje do każdej kuchni, a obsługa jest niezwykle prosta - wystarczy przekręcić pokrętło lub nacisnąć przycisk. W opakowaniu znajdują się filtry do przygotowania jednej lub dwóch filiżanek kawy, zapewniające doskonały aromat i bogatą cremę dzięki podwójnemu dnu. Ekspres pozwala na używanie wysokich szklanek i przygotowanie dwóch kaw jednocześnie bez utraty jakości. Dzięki dyszy do spieniania mleka, można przygotować kremowe cappuccino, aksamitną kawę latte czy intensywną kawę flat white, co wyróżnia go na tle konkurencji.

Gdzie kupić Ekspres DE'LONGHI EC 685.R

Według naszych danych Ekspres DE'LONGHI EC 685.R można znaleźć w minimum 23 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres DE'LONGHI EC 685.R za kwotę 654 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 65.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres DE'LONGHI EC 685.R Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres DE'LONGHI EC 685.R, to w serwisie Ceneo znajdziesz 404 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres DE'LONGHI EC 685.R w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 795.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres DE'LONGHI EC 685.R?

Najtaniej Ekspres DE'LONGHI EC 685.R można było kupić za 528.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-12.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres DE'LONGHI EC 685.R aktualnie?

Aktualna cena Ekspres DE'LONGHI EC 685.R wynosi 654 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres DE'LONGHI EC 685.R?

Według serwisu Ceneo, Ekspres DE'LONGHI EC 685.R posiada 404 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups Evidence Eco Design EA897B10.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.