Historia ceny i opinie o Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 446.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 399 (wykryta w dniu: 2023-08-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 446. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny

Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny to wyjątkowe urządzenie ciśnieniowe o mocy 1100W, które pozwala na przygotowanie prawdziwego włoskiego espresso oraz pysznych kaw mlecznych. Posiada funkcje automatycznego wyłączania, spieniania mleka oraz możliwość parzenia dwóch kaw jednocześnie z regulacją rozmiaru napoju. Dzięki ciśnieniu 15 Bar, ekspres gwarantuje optymalną ekstrakcję kawy, zapewniając idealną cremę oraz intensywny aromat. Obsługa ekspresu jest prosta dzięki intuicyjnym pokrętłom i przyciskom, a w zestawie znajdują się trzy filtry do przygotowania jednej lub dwóch filiżanek kawy. Dodatkowo, w ekspresie zastosowano system Cappuccino, który umożliwia łatwe przygotowanie mlecznych napojów, takich jak latte macchiato czy flat white. Zatem, jeśli jesteś fanem kremowego cappuccino lub intensywnego espresso, to ekspres De'Longhi EC 221.B będzie idealnym wyborem dla Ciebie.

Gdzie kupić Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny

Według naszych danych Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny za kwotę 446 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Krups Nespresso Essenza Mini XN1108.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny?

Najtaniej Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny można było kupić za 399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny aktualnie?

Aktualna cena Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny wynosi 446 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny?

Według serwisu Ceneo, Ekspres De'Longhi EC 221.B czarny posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Bosch VeroCup 100 TIS30129RW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.