Historia ceny i opinie o Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 549.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 137.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 549 (wykryta w dniu: 2023-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 2399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo to kompaktowy i przenośny sprzęt, który waży mniej niż 250 gramów i jest zwolniony z obowiązku rejestracji w wielu krajach. Zasięg lotu wynosi do 2000m, a pojemność baterii to 2600 mAh. Dron jest kompatybilny z kartami microSD i sterowany za pomocą kontrolera. Posiada funkcje takie jak Return to Home, Akrobacja 360 oraz system stabilizacji. Aplikacja DJI Fly pozwala na tworzenie kinowych ujęć, a dolny system wizyjny i GPS zapewniają precyzyjne unoszenie się w powietrzu. Dodatkowo, w wersji Fly More Combo, dron jest wyposażony w osłonę śmigła 360°, co zwiększa bezpieczeństwo lotu. Stabilizowana kamera i gimbal umożliwiają tworzenie płynnych i żywych ujęć, co czyni go idealnym wyborem dla osób szukających łatwego w użyciu i bezpiecznego drona do tworzenia niesamowitych ujęć.

Gdzie kupić Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo

Według naszych danych Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo za kwotę 2399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 239.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo, to w serwisie Ceneo znajdziesz 137 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Mavic Mini.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo?

Najtaniej Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo można było kupić za 549 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo wynosi 2399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo posiada 137 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Dron DJI Inspire 2 Combo + X5S.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.