Historia ceny Dron DJI Mavic Mini

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mavic Mini był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 17.9 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1550 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 36opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1/29/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Dron DJI Mavic Mini

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mavic Mini. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 17.9 zł (wykryta w dniu: 2022-11-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-01-29) wynosi 1550 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dron DJI Mavic Mini

Według naszych danych Dron DJI Mavic Mini można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Dron DJI Mavic Mini

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mavic Mini, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 Pro 256GB Głęboka Purpura (Deep Purple).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini?

Najtaniej Dron DJI Mavic Mini można było kupić za 17.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-16.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mavic Mini aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mavic Mini wynosi 1550 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mavic Mini?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mavic Mini posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.