Historia ceny i opinie o Dron DJI Mavic Mini

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron DJI Mavic Mini był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Dron DJI Mavic Mini

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron DJI Mavic Mini. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dron DJI Mavic Mini

Dron DJI Mavic Mini to kompaktowy i przenośny dron, który waży mniej niż 250 gramów, co sprawia, że nie podlega obowiązkowej rejestracji w wielu krajach, w tym w Polsce po zmianie przepisów w UE od 1 lipca 2020 roku. Dzięki zasięgowi lotu do 2000m i pojemności baterii 2600 mAh, Mavic Mini oferuje długie i stabilne loty. Jest kompatybilny z kartami microSD i sterowany przez kontroler. Posiada funkcje takie jak Return to Home, Akrobacja 360 i System stabilizacji. Aplikacja DJI Fly ułatwia obsługę i umożliwia tworzenie kinowych ujęć, a osłona śmigła 360° (w wersji Fly More Combo) zapewnia bezpieczeństwo lotu. Dzięki dolnemu systemowi wizyjnemu i GPS Mavic Mini może unosić się precyzyjnie, a stabilizowana kamera z gimbalem pozwala na tworzenie płynnych i żywych ujęć.

Gdzie kupić Dron DJI Mavic Mini

Według naszych danych Dron DJI Mavic Mini może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron DJI Mavic Mini za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron DJI Mavic Mini Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron DJI Mavic Mini, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron DJI Mavic Mini w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dron DJI Mavic Air 2 Fly More Combo.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron DJI Mavic Mini?

Najtaniej Dron DJI Mavic Mini można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Dron DJI Mavic Mini aktualnie?

Aktualna cena Dron DJI Mavic Mini wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron DJI Mavic Mini?

Według serwisu Ceneo, Dron DJI Mavic Mini posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Dron DJI Mavic Mini Fly More Combo.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.