Historia ceny i opinie o Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 160.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 164.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2978.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 160 (wykryta w dniu: 2023-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 164.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER to zapach, który przeniesie Cię na sycylijskie plaże pełne świeżych powiewów wiatru i rozgrzanego słońcem piasku. Z nutami ambry, bambusa, cedru, cytryny, jabłka, jaśminu, piżma i róża, woda toaletowa jest dumną posiadaczką wielu nagród, w tym tytułu jednego z najbardziej przełomowych zapachów tego stulecia. Składnikiem wyróżniającym jest sycylijski cedr, który przenika całą kompozycję zapachową, a w sercu zapachu kryje się bukiet złożony z dekadenckiego jaśminu i delikatnej białej róży, ożywiony świeżością bambusa. Finisz to nuty aromatycznego drzewa cytrynowego, zwierzęcego piżma i zmysłowej ambry. Dolce & Gabbana Light Blue to zapach pełen energii i zmysłowości, który sprawi, że poczujesz się jak podczas spaceru po nadmorskiej promenadzie na południu Włoch.

Gdzie kupić Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Według naszych danych Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER za kwotę 164.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2978 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Najtaniej Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER można było kupić za 160 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER wynosi 164.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER posiada 2978 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Carolina Herrera Very Good Girl Glam Woda Perfumowana 80 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.