Historia ceny i opinie o Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 208.8.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 245.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 68.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 208.8 (wykryta w dniu: 2023-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 245. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml

Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml to elegancki zapach dla młodzieńczej i dynamicznej kobiety, który idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. W pierwszej chwili poczujesz delikatną słodycz owocowego połączenia czarnej porzeczki, borówek i malin, a następnie rozkwitnie kwiatowe serce z uwodzicielskim jaśminem i fiołkiem. Bazę kompozycji zapachowej tworzy rozgrzewająca ambra, piżmo i drzewne akordy, co nadaje całości kobiecy i czarujący charakter. Zapach Burberry Her jest ucieleśnieniem zmieniającej się atmosfery Londynu i idealnie uzupełnia osobowość kobiety, która kocha przygody i nie boi się wyróżniać z tłumu. Wprowadzony na rynek w 2018 r., ten nowoczesny owocowy aromat w brytyjskiej interpretacji z pewnością zwróci uwagę i podkreśli wyjątkowość każdej kobiety.

Gdzie kupić Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 245 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 68 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Truth Men Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 208.8 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-01.

🏷️ Jaka jest cena Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml wynosi 245 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Burberry Her For Women Woda Perfumowana 50 ml posiada 68 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Dolce Gabbana Light Blue Woman Woda Toaletowa 100 ml TESTER.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.