Historia ceny i opinie o DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 4299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 5555.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 87.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 4299 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 5555. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit

DJI Mini 3 Pro to kompaktowy i lekki dron, który waży mniej niż 249g i można go z łatwością zabrać w podróż dzięki składanej konstrukcji. Jest wyposażony w 1/1,3-calową matrycę, umożliwiającą nagrywanie filmów w jakości 4K i robienie zdjęć 48 MP. Posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, takie jak 3-kierunkowe wykrywanie przeszkód, co czyni go najbezpieczniejszym dronem z serii. Dron jest sterowany przez kontroler z wyświetlaczem i oferuje zasięg lotu do 8000m. Dodatkowe funkcje, takie jak TapFly i Return to Home, ułatwiają pilotowanie. Dron jest kompatybilny z kartami microSDHC i microSDXC, co umożliwia przechowywanie dużej ilości materiału. DJI Mini 3 Pro to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych pilotów, którzy szukają wydajnego i bezpiecznego drona do tworzenia niezapomnianych ujęć.

Gdzie kupić DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit

Według naszych danych DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit za kwotę 5555 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 555.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit, to w serwisie Ceneo znajdziesz 87 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny DJI & Intel Tello Boost Combo biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit?

Najtaniej DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit można było kupić za 4299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit aktualnie?

Aktualna cena DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit wynosi 5555 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit?

Według serwisu Ceneo, DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit posiada 87 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny DJI Mavic 2 Enterprise Advanced.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.