Historia ceny i opinie o DJI & Intel Tello Boost Combo biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DJI & Intel Tello Boost Combo biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 449.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 745.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena DJI & Intel Tello Boost Combo biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DJI & Intel Tello Boost Combo biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DJI & Intel Tello Boost Combo biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 449 (wykryta w dniu: 2024-01-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 745. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

DJI & Intel Tello Boost Combo biały

Dron DJI & Intel Tello Boost Combo biały to idealny wybór dla osób rozpoczynających przygodę z latającymi pojazdami. Waży zaledwie 250g i może latać na odległość do 100m z oświetleniem LED. Jest sterowany przez kontroler oraz dedykowaną aplikację Tello App, która umożliwia wykonywanie akrobacji oraz robienie zdjęć i nagrywanie filmów w jakości HD 720p za pomocą kamery 5 Mpix. Dron posiada pojemną baterię 1100 mAh, która umożliwia lot do 13 minut. Dodatkowo, w zestawie znajdują się 2 dodatkowe baterie i hub do ładowania 3 baterii jednocześnie. Dron Tello szczyci się stabilnym połączeniem ze smartfonem dzięki dwóm wbudowanym antenom i elektronicznej stabilizacji obrazu. Możliwość połączenia ze zestawem VR dodaje dodatkowego wymiaru do zabawy.

Gdzie kupić DJI & Intel Tello Boost Combo biały

Według naszych danych DJI & Intel Tello Boost Combo biały można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując DJI & Intel Tello Boost Combo biały za kwotę 745 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 74.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

DJI & Intel Tello Boost Combo biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o DJI & Intel Tello Boost Combo biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o DJI & Intel Tello Boost Combo biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI-RC).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena DJI & Intel Tello Boost Combo biały?

Najtaniej DJI & Intel Tello Boost Combo biały można było kupić za 449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🏷️ Jaka jest cena DJI & Intel Tello Boost Combo biały aktualnie?

Aktualna cena DJI & Intel Tello Boost Combo biały wynosi 745 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o DJI & Intel Tello Boost Combo biały?

Według serwisu Ceneo, DJI & Intel Tello Boost Combo biały posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny DJI Mini 3 Pro (DJI-RC-RC) Fly More Kit.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.