Historia ceny i opinie o Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 169.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 519.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 83.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 169.99 (wykryta w dniu: 2023-08-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 519. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml

Według naszych danych Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml za kwotę 519 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 83 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Severin ES 3566 inox.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml?

Najtaniej Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml można było kupić za 169.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-01.

🏷️ Jaka jest cena Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml aktualnie?

Aktualna cena Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml wynosi 519 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml?

Według serwisu Ceneo, Dior Sauvage Elixir Ekstrakt Perfum 60 ml posiada 83 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Golarka PHILIPS Series 1000 BG1024/16.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.