Historia ceny i opinie o Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 109.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 48.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2022-09-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 109.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub

Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub to serce inteligentnego domu, które umożliwia budowę spersonalizowanego systemu automatyki domowej w oparciu o czujniki Xiaomi w standardzie Zigbee oraz BLE. Zapewnia stabilne połączenie w każdych warunkach, dzięki certyfikowanemu połączeniu Bluetooth, Wi-Fi oraz Zigbee. Urządzenie wyróżnia się eleganckim wyglądem i prostą konfiguracją, a zarządzanie nim odbywa się za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Centralka jest kompatybilna z szeroką ofertą produktów Xiaomi, takich jak smartfony, smartwatche, smartbandy i akcesoria, co pozwala na stworzenie spójnego ekosystemu inteligentnego domu.

Gdzie kupić Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub

Według naszych danych Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub za kwotę 109.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub, to w serwisie Ceneo znajdziesz 48 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub?

Najtaniej Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-09-06.

🏷️ Jaka jest cena Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub aktualnie?

Aktualna cena Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub wynosi 109.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub?

Według serwisu Ceneo, Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub posiada 48 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Frytownica Airfryer PHILIPS Ovi Mini HD9252/90.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.