Historia ceny i opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 200 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 43opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/16/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179 zł (wykryta w dniu: 2022-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-16) wynosi 200 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Według naszych danych Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0?

Najtaniej Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 można było kupić za 179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 aktualnie?

Aktualna cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 wynosi 200 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🗣️️ Jakie są opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0?

Według serwisu Ceneo, Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.