Historia ceny i opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 169.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 221.48.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 45.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 169 (wykryta w dniu: 2023-06-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 221.48. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 to kluczowy element inteligentnego systemu oświetlenia Philips Hue, pozwalający na podłączenie do 50 żarówek i akcesoriów sterujących. Dzięki niemu użytkownik może w pełni dostosować oświetlenie do swoich potrzeb, korzystając z funkcji zdalnego sterowania światłem, synchronizacji z multimediami, automatyzacji zapalania i wyłączania się światła, a także współdziałania z innymi systemami smart home. Prosta konfiguracja i sterowanie za pomocą głosu sprawiają, że mostek Hue Bridge jest wygodny w użytkowaniu. Możliwość podłączenia dodatkowych akcesoriów, takich jak regulator przyciemniania czy czujnik ruchu, pozwala na rozszerzenie systemu oświetlenia i zwiększenie komfortu użytkowania. Mostek Bridge 2.0 wyróżnia się na tle konkurencji możliwością sterowania oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie, co czyni go niezwykle funkcjonalnym i nowoczesnym rozwiązaniem.

Gdzie kupić Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0

Według naszych danych Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 za kwotę 221.48 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.15 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS HUE Zestaw Startowy 3xE27 (929001821604).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0?

Najtaniej Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 można było kupić za 169 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-01.

🏷️ Jaka jest cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 aktualnie?

Aktualna cena Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 wynosi 221.48 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0?

Według serwisu Ceneo, Centralka PHILIPS HUE mostek bridge 2.0 posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Centralka ZigBee Xiaomi Mi Smart Home Hub.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.