Historia ceny i opinie o Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 17.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 70.02.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 70 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 375.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 17.5 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 70.02. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)

Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) to szybkie i sprawne urządzenie do ładowania, którym można naładować tylko jedno urządzenie jednocześnie, ponieważ nie znajduje się w zestawie przewód. Zasilacz ma prąd wyjściowy 3A i pasuje do wszystkich urządzeń z portami USB-C. Idealny zarówno do użytku domowego, jak i podróżnego, ze względu na swoją kompaktową wielkość i wydajność.

Gdzie kupić Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)

Według naszych danych Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) można znaleźć w minimum 70 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) za kwotę 70.02 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 7.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 375 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple Power Adapter ładowarka USB-C 18W Biały (MU7V2ZMA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)?

Najtaniej Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) można było kupić za 17.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) aktualnie?

Aktualna cena Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) wynosi 70.02 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA)?

Według serwisu Ceneo, Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA) posiada 375 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple AirTag.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.