Historia ceny i opinie o Apple AirTag

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple AirTag był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 124 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 146.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 54opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/16/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Apple AirTag

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple AirTag. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple AirTag, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 124 zł (wykryta w dniu: 2022-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-16) wynosi 146.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple AirTag

Według naszych danych Apple AirTag można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Apple AirTag Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple AirTag, to w serwisie Ceneo znajdziesz 54 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple AirTag w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny iPhone 13 Pro 512GB MLV93PM/A Grafitowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple AirTag?

Najtaniej Apple AirTag można było kupić za 124 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple AirTag aktualnie?

Aktualna cena Apple AirTag wynosi 146.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple AirTag?

Według serwisu Ceneo, Apple AirTag posiada 54 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.