Historia ceny i opinie o Apple AirTag

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple AirTag był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 124.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 131.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 46 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 69.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Apple AirTag

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple AirTag. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple AirTag, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 124 (wykryta w dniu: 2022-08-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 131. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple AirTag

Apple AirTag to mały lokalizator przedmiotów, który pozwala na łatwe śledzenie zgubionych rzeczy za pomocą aplikacji Lokalizator na urządzeniach Apple. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go przyczepić do kluczy lub schować do plecaka, a wbudowany głośnik emituje sygnały dźwiękowe, które ułatwiają odnalezienie przedmiotu. AirTag działa poprzez emisję zabezpieczonego sygnału Bluetooth, który jest wykrywany przez urządzenia w sieci "Znajdź mój" i przesyłany do chmury iCloud, co pozwala na szybkie zlokalizowanie AirTaga na mapie w aplikacji. Można także przełączyć lokalizator w tryb Utracony, co generuje automatyczne powiadomienia w przypadku wykrycia go przez inne urządzenia.

Gdzie kupić Apple AirTag

Według naszych danych Apple AirTag można znaleźć w minimum 46 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple AirTag za kwotę 131 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple AirTag Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple AirTag, to w serwisie Ceneo znajdziesz 69 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple AirTag w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple Power Adapter ładowarka 20W Biały (MHJE3ZMA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple AirTag?

Najtaniej Apple AirTag można było kupić za 124 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-11.

🏷️ Jaka jest cena Apple AirTag aktualnie?

Aktualna cena Apple AirTag wynosi 131 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple AirTag?

Według serwisu Ceneo, Apple AirTag posiada 69 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 13 512GB Alpejska zieleń.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.