Historia ceny i opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1999.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1999.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 242.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1999 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty

Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty to smartfon wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz IPS TFT, z aparatem 12 Mpix, 3 GB RAM i baterią 2900mAh, obsługujący sieć LTE. Posiada nową szklaną obudowę, która jest odporna na wodę i pył, a także umożliwia łatwe ładowanie bezprzewodowe. Dzięki najpotężniejszemu i najinteligentniejszemu procesorowi w historii smartfonów oraz zaawansowanym możliwościom rozszerzonej rzeczywistości, iPhone 8 Plus stanowi idealne połączenie designu, wydajności i funkcjonalności.

Gdzie kupić Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty

Według naszych danych Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty za kwotę 1999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 199.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty, to w serwisie Ceneo znajdziesz 242 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone XR 64GB Koralowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty?

Najtaniej Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty można było kupić za 1999 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty wynosi 1999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 8 Plus 64GB Złoty posiada 242 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 5c 32GB zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.