Historia ceny i opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 242.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6.02.2024.

Cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 1199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny

Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny to inteligentny smartfon nowej generacji z całkowicie nową szklaną obudową, która jest najmocniejszym szkłem używanym w smartfonach, chronionym przed wodą i pyłem. Posiada 5,5-calowy wyświetlacz IPS TFT, aparat 12 Mpix, pamięć 3 GB RAM i baterię 2900mAh, obsługującą sieć LTE. Jest wyposażony w najpotężniejszy i najinteligentniejszy procesor w historii smartfonów oraz oferuje łatwe, bezprzewodowe ładowanie i nowe możliwości rozszerzonej rzeczywistości. Jego konstrukcja z aluminiową ramką oraz odporność na pył i wodę, a także niespotykana dynamika pracy, żywe kolory wyświetlacza i kapitalnej jakości zdjęcia, czynią go idealnym smartfonem na rynku.

Gdzie kupić Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny

Według naszych danych Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny za kwotę 1199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 119.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 242 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 14 128GB Czerwony.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny?

Najtaniej Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny wynosi 1199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 8 Plus 64GB Srebrny posiada 242 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 12 128GB Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.