Historia ceny i opinie o Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 569.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 639.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 438.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/16/2023.

Cena Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 569 (wykryta w dniu: 2023-02-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-06-11) wynosi 639. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość

Według naszych danych Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość za kwotę 639 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 63.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość, to w serwisie Ceneo znajdziesz 438 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna InnoGIO Soniczna szczoteczka 360°dla dzieci Różowa (Q08PINK).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość?

Najtaniej Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość można było kupić za 569 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-06.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość aktualnie?

Aktualna cena Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość wynosi 639 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-06-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość?

Według serwisu Ceneo, Apple iPhone 6S 32GB Gwiezdna Szarość posiada 438 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Samsung Galaxy S8 SM-G950 64GB Midnight Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.