Historia ceny i opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2449.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2449 (wykryta w dniu: 2023-03-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 2699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) to najnowszy tablet o ergonomincznym kształcie, który łączy w sobie najwyższą jakość podzespołów z pięknym wyglądem. Tablet o przekątnej 8,3 cala, rozdzielczości 2266x1488, wyposażony w system iPadOS 15, 4GB RAM, 64GB dysku i 6 rdzeni zapewnia wydajną pracę. Wyświetlacz Liquid Retina oferuje technologię True Tone i szeroką gamę kolorów P3, ograniczając odblaski. Apple Pencil magnetycznie przyłącza się do boku iPada mini, umożliwiając szybkie notatki i rysunki. Dostępny w czterech kolorach, z nowymi głośnikami stereofonicznymi i czytnikiem Touch ID w górnym przycisku. Nowy czip A15 Bionic sprawia, że iPad Mini jest tak samo mocny, jak mobilny.

Gdzie kupić Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)

Według naszych danych Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) za kwotę 2699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 269.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPad 10,2" 256GB Wi-Fi Gwiezdna szarość (MK2N3FDA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)?

Najtaniej Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) można było kupić za 2449 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-16.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) wynosi 2699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi Księżycowa Poświata (MK7P3FDA) posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Huawei MatePad T10s WiFi 4GB/64GB granatowy (AGS3KW19D).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.