Historia ceny i opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2895.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3349.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2895 (wykryta w dniu: 2024-01-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 3349. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) jest nowoczesnym tabletem o przekątnej ekranu 8,3 cala i rozdzielczości 2266x1488, działającym na systemie iPadOS 15. Posiada 4GB pamięci RAM, 64GB dysku oraz 6 rdzeni procesora. Urządzenie oferuje łączność Wi-Fi i 5G. Tablet wyróżnia się ergonomicznym kształtem, najwyższą jakością podzespołów, ekranem Liquid Retina z technologią True Tone i szeroką gamą kolorów P3, minimalnymi odblaskami, a także wbudowanym czytnikiem Touch ID w górnym przycisku dla szybkiego i bezpiecznego uwierzytelniania. iPad Mini wyposażony jest w nowe głośniki stereofoniczne, a jego wyjątkowa moc płynie z czipa A15 Bionic, który zapewnia zarówno mobilność, jak i wydajność w codziennym użytkowaniu. Tablet dostępny jest w czterech pięknych kolorach i kompatybilny z Apple Pencil, który przyłącza się magnetycznie do boku urządzenia.

Gdzie kupić Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)

Według naszych danych Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) za kwotę 3349 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 334.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA), to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Redmi Note 10 5G 4/128GB Srebrny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)?

Najtaniej Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) można było kupić za 2895 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🏷️ Jaka jest cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) aktualnie?

Aktualna cena Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) wynosi 3349 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA)?

Według serwisu Ceneo, Apple iPad Mini 64GB Wi-Fi + Cellular Księżycowa Poświata (MK8C3FDA) posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Wi-Fi 14.6" 12/256GB Grafitowy (SM-X900NZAEEUE).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.