Ranking popularnych wózków wielofunkcyjnych do 1600 zł

Ranking popularnych wózków wielofunkcyjnych do 1600 zł

Strona dostępna jest w dwóch wariantach (jasny i ciemny). Kliknij ikonę obok, aby natychmiastowo zmienić styl.
Dodano 18.03.2022 | Kategoria Parenting
✕ UKRYJ
Kinderkraft Prime 3w1 Lite - Nasz wybór
Nasz wybórKinderkraft Prime 3w1 Lite
Sprawdź cenę

Wprowadzenie

Każdy z nas pragnie dla swojej pociechy bezpiecznego wózka, który przy okazji zadba o komfort. Oczywiście oprócz tego, użyteczność jest także bardzo istotna, bo to jeden z głównych powodów, dla których wolimy kupić jeden wózek wielofunkcyjny a nie szereg oddzielnych i niekompatybilnych ze sobą urządzeń.

To właśnie dlatego tak istotne jest wybranie produktu, który spełni nasze oczekiwania i pomimo nieco wyższej ceny, okaże się świetną okazją i pozwoli zaoszczędzić - nie tylko pieniądze i miejsce, ale też czas, jaki normalnie musielibyśmy poświęcić na poszukiwania spacerówek, gondoli, a także fotelika.

Który zatem produkt okaże się najlepszy? Oto ranking wózków wielofunkcyjnych!

Pierwszą ciekawą propozycją jest wózek Riko Basic Sport, a więc opcja dwa w jednym

Jest to zarówno spacerówka jak i gondola w jednym, która dodatkowo oferuje nam możliwość montażu fotelika. Oprócz tego, produkt wyposażono w hamulec i pałąk, co znacząco poprawia bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o komfort podróżowania, to mamy do czynienia tutaj z amortyzatorami, a w celu lepszej kontroli nad poruszaniem się - podjęto decyzję o zastosowaniu skrętnych kół.

Riko Basic Sport
Riko Basic Sport

Jeśli chodzi o samo wykonanie, to wózek riko oferuje nam aluminiowy stelaż, co rzecz jasna pozytywnie wpływa na trwałość sprzętu, ale także jego nieco niższą wagę niż u konkurencji. Produkt oferuje też nam możliwość kołysania dzięki wykorzystaniu miękkiej sprężyny. Pamiętajmy oczywiście, że w zestawie pojawia się też dodatkowa torba na drobiazgi.

✅ Zalety

 • Amortyzacja kół
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki pałąkowi i obszytymi miękkim materiałem pasami bezpieczeństwa
 • Aluminiowy stelaż

Gdzie kupić wózek Riko Basic Sport?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 1 109 złPolska

Kolejna fajna opcja to wozek Moovo, a więc propozycja od renomowanego producenta Kinderkraft

Jeśli przeglądamy wózki wielofunkcyjne ze wszelkimi możliwymi dodatkami, to o wiele lepszą propozycją będzie właśnie kinderkraft moov 3w1. Oprócz gondoli i spacerówki, w cenie otrzymujemy też fotelik, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie i z wieloma dodatkami czy akcesoriami. Stelaż jest co prawda ze stali, a więc produkt sporo waży. Jednakże, ten wózek wielofunkcyjny 3w1 oferuje o wiele innych ciekawych gadżetów i zalet.

Kinderkraft model Moovo
Kinderkraft model Moovo

Przede wszystkim pamiętajmy, że produkt przystosowany jest dla dzieci od pierwszych dni życia. Propozycja oferuje nam dosyć sporą budkę, dzięki czemu bez mniejszych problemów przewieziemy maluszka ubranego w bardzo grube kombinezony zimowe. Oprócz tego, istnieje możliwość złożenia budki, a także jej czyszczenia z uwagi na zastosowanie odpowiedniego materiału. Rączka jest regulowana, a w kwestiach bezpieczeństwa zastosowano tutaj wszelkie standardowe rozwiązania, w tym 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkim obiciem, wyjmowaną wkładkę i wiele innych dodatków.

✅ Zalety

 • Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa wyłożone miękkim obiciem
 • Wózek kinderkraft moov 3w1 - wraz z fotelikiem i dodatkowymi akcesoriami
 • Sporo możliwości regulacyjnych

Gdzie kupić Kinderkraft model Moovo?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 799 złPolska

Wózki dziecięce wielofunkcyjne o świetnej renomie? Sprawdź Cybex Leotie Lux

Ta propozycja nie oferuje nam co prawda fotelika w zestawie, a więc jest to bardziej propozycja 2 w 1, lecz bez najmniejszych problemów uda nam się znaleźć kompatybilne foteliki, szczególnie przy zakupie adapterów. Produkt oferowany jest oczywiście w bardzo ciekawym designie, co jest spowodowane wykorzystaniem skórzanych elementów. 

Cybex Leotie Lux
Cybex Leotie Lux

Jeśli chodzi o kontrolę nad wózkiem, to wykorzystuje się tutaj obrotowe koła z możliwością blokady. Amortyzacja kół ma natomiast pozytywny wpływ na ogólny komfort podróżowania. Propozycja jest regulowana - samo oparcie możemy wybrać w trzech poziomach. Oprócz tego, regulować też możemy wysokość rączki. Największe znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ma pięciopunktowy pas bezpieczeństwa, który został obłożony miękkimi nakładkami.

✅ Zalety

 • Miękki nakładki na pasach bezpieczeństwa
 • Amortyzacja kół poprawiająca komfort
 • Skórzane elementy poprawiające design

Gdzie kupić wózek wielofunkcyjny Cybex Leotie Lux?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 1 449 złPolska

Jeśli nie przypadł nam do gustu Kinderkraft Moov wózek wielofunkcyjny 3w1, to warto sprawdzić jego rozbudowaną wersję, a mianowicie Xmoov {#kinderkraft-Xmoov-wózek-wielofunkcyjny-3w1-charakterystyka}

Ta propozycja charakteryzuje się przede wszystkim o wiele bardziej rozbudowanym zestawem. Choć to zestaw 2w1, a więc mamy do dyspozycji tylko spacerówkę i gondolę, bez fotelika, to w dodatkowym wyposażeniu znalazł się oczywiście adapter do fotelika, folia przeciwdeszczowa, a także szereg innych dodatków.

Kinderkraft Xmoov
Kinderkraft Xmoov

Sam produkt z pewnością wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim dzieje się z to z uwagi na ogromną użytkowość produktu i możliwość zastosowania wiele różnych opcji regulacyjnych. Pierwsza ważna rzecz to możliwość regulacji siedziska przy użyciu jednej ręki, a także opcja pozwalająca na zamianę gondoli w spacerówkę w dosłownie kilkanaście sekund. Choć ten wózek Kinderkraft nie ma w zestawie fotelika, to znajdziemy adapter, a także ogromną liczbę akcesoriów i gadżetów, co znacząco wpływa na ostateczną atrakcyjność rozwiązania.

✅ Zalety

 • Bardzo wiele dodatków i akcesoriów
 • Prosta obsługa
 • Wiele funkcji regulacyjnych i udogodnień

Gdzie kupić Kinderkraft Xmoov wózek wielofunkcyjny 3w1? {#kinderkraft-Xmoov-wózek-wielofunkcyjny-3w1-sklepy}

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 1 289 złPolska

Jeszcze inna propozycja, która tym razem oferuje nam niższa wagę, to Kinderkraft Prime 3w1 w wersji Lite

Oprócz bardzo długiej gwarancji i niskiej wagi, produkt oczywiście wyróżnia się na tle konkurencji świetnym wykonaniem i trwałą konstrukcją, na co pozytywnie wpływa wykorzystanie aluminium do produkcji stelaża i wiele funkcjonalnych rozwiązań. Mowa tutaj, między innymi, o regulowanym oparciu - nawet do pozycji leżącej, siateczkowe okienko w budce, bardzo prosty sposób składania, a także możliwość ustawienia siedziska zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Kinderkraft Prime 3w1 Lite
Kinderkraft Prime 3w1 Lite

Jeśli chodzi o regulacje, to warto też wspomnieć o kolejnych aspektach, między innymi o regulowanym dnie gondoli, szerokim zakresie regulacji, a także wielu innych dodatkach. A to wszystko przy zachowaniu bardzo niskiej wagi.

✅ Zalety

 • Niezwykle niska waga
 • Wiele możliwości ustawienia tego wózka wielofunkcyjnego 3w1
 • Kompatybilność z fotelikami Kinderkraft Moov i paroma innymi modelami od Kinderkraft

Gdzie kupić wózek Kinderkraft Prime 3w1 Lite?

SklepCenaWysyłka z
Ceneood 1 649 złPolska

Podsumowanie

Nieważne czy wybierzemy markę Kinderkraft, czy zdecydujemy się na wózek Cybex czy może na Riko Basic 3w1 lub inną propozycję. Musimy przede wszystkim upewnić się, że dany sprzęt oferuje nam wszystkie niezbędne elementy poprawiające komfort użytkowania. Oczywiście musimy mieć też na uwadze bezpieczeństwo, a więc i pięciopunktowe pasy, pałąk, regulowaną wysokość rączek czy też miękkie obicie tych elementów, aby nie podrażniały delikatnej skóry naszego dziecka.

Autor: AnnaZdjęcie główne: Unsplash; Nathalia Segatowózki wielofunkcyjnejaki najlepszy wózek wielofunkcyjnykindekraft wózekcybex wózekwózek riko basic sportwózek dla dziecka