Historia ceny i opinie o Zoom F1-LP

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Zoom F1-LP był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 146.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 515.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 10.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Zoom F1-LP

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Zoom F1-LP. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Zoom F1-LP, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 146 (wykryta w dniu: 2023-04-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 515. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Zoom F1-LP

Według naszych danych Zoom F1-LP można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Zoom F1-LP za kwotę 515 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 51.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Zoom F1-LP Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Zoom F1-LP, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Zoom F1-LP w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Philips DVT1160.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Zoom F1-LP?

Najtaniej Zoom F1-LP można było kupić za 146 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-26.

🏷️ Jaka jest cena Zoom F1-LP aktualnie?

Aktualna cena Zoom F1-LP wynosi 515 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Zoom F1-LP?

Według serwisu Ceneo, Zoom F1-LP posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny OLYMPUS DYKTAFON VP-20 CZARNY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.