Historia ceny i opinie o Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 26.39.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 102.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 26.39 (wykryta w dniu: 2023-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 102.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml

Yodeyma Platinum Woda Perfumowana to luksusowy zapach o pojemności 100 ml, który idealnie nadaje się dla aktywnych i przygodowych mężczyzn. Zawiera orzeźwiające i zmysłowe nuty drzewne, które łączą się ze słodyczą jaśminu, tworząc pełen mocy aromat. Nuty głowy to grejpfrut, w sercu znajduje się nuta wodna, a baza to drzewo. Perfumy te zapewniają długotrwałe uczucie świeżości, utrzymując się na ubraniach do 3 dni, a na ciele nawet do 30 godzin. Stworzone z najbardziej eleganckich i wyszukanych składników, Yodeyma Platinum wyróżnia się na tle konkurencji jakością i intensywnością zapachu.

Gdzie kupić Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 102.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.30 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bottega Veneta Pour Homme Woda Toaletowa 90 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 26.39 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml wynosi 102.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Yodeyma Platinum Woda Perfumowana 100 ml posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Puma Green Man Woda Toaletowa 90 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.