Historia ceny i opinie o Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 329.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.02.2024.

Cena Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-17). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-27) wynosi 329. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002

Według naszych danych Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 za kwotę 329 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 32.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny CONCEPT URZĄDZENIE DO PEELINGU KAWITACYJNEGO PO2030.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002?

Najtaniej Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-17.

🏷️ Jaka jest cena Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 aktualnie?

Aktualna cena Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 wynosi 329 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002?

Według serwisu Ceneo, Yasumi masażer ultradźwiękowy do ciała YUD002 posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Braun Series X XT3100.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.